Adwords

Google AdWords – to jedna z najpopularniejszych form reklamy w internecie.

W Google AdWords płaci się za kliknięcia, nie za wyświetlenia reklamy. Zatem ponosimy koszt dotarcia tylko do tych osób, które zainteresowała nasza reklama. Taka reklama jest bardzo elastyczna. Można samodzielnie określić wielkość wydatków, a nawet zawiesić chwilowo wyświetlanie reklam (np. na czas niskiego sezonu lub urlopu) i nie ponosić kosztów we wspomnianym okresie. Łatwo też mierzymy zwrot z inwestycji, czyli sprawdzamy czy reklama przynosi nam korzyści.
Webworkers rozlicza się z klientem na zasadzie określonego procenta od budżetu, który obsługujemy. Wysokość wartości obsług jest negocjowana indywidualnie.

Oferujemy kompleksową obsługę w wielu rodzajach reklam Google adwords. Należą do nich m. in.: linki sponsorowane ( wyszukiwarka ), banery reklamowe ( Sieć reklamowa – GDN, Remarketing ), You Tube, Reklama na poczcie … @gmail. Ofertę pomożemy dobrać indywidualnie w zależności od potrzeb klienta i doradzimy która forma reklamy oraz miejsca wyświetlania będzie najbardziej skuteczna

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google.
Google Partners AdWords

Używamy i posiadamy platformę DoubleClick.

Masz pytania lub wątpliwości?